8:56, 21 Prill 2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka nisur këtë të diel, duke uruar gjithë besimtarët me rastin e Pashkëve katolike.

Kreu i Qeverisë nuk bëri ndonjë urim protokollar, por uroi me një fotografi të veçantë, njofton Klan Kosova.

“Mirëmëngjes dhe me këtë pamje të Memorialit në Kuvendin e Troshanit, ku mësoi, u rrit dhe dha më pas mësim At Gjergj Fishta, ju uroj PASHKË TË GËZUAR”, shkruan Rama në Facebook.

MIRËMËNGJES ?dhe me këtë pamje të Memorialit në Kuvendin e Troshanit, ku mësoi, u rrit dhe dha më pas mësim At Gjergj Fishta, ju uroj PASHKË TË GËZUAR ?

Publiée par Edi Rama sur Samedi 20 avril 2019

Konkurs Pune

Lexo më shumë