Edi Rama takohet me Shpend Ahmetin, diskutojnë për ecuri të bashkëpunimeve (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edi Rama takohet me Shpend Ahmetin, diskutojnë për ecuri të bashkëpunimeve (FOTO)

NULL NULL
05/09/2018

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka pritur sot në zyrën e tij në takim Kryetarin e komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetin si dhe deputet e tjerë të Partisë Seocial Demokrate.

Rama ka bërë të ditur se me mysafirët e tij kanë diskutuar për mundësitë e bashkëpunimeve Kosovë-Shqipëri, njofton Klan Kosova.

”Me Shpendin, Aidën, Visarin dhe Elisën, duke këmbyer sot opinionet për ecurinë e punëve andej e këtej bjeshkëve?”