23:29, 19 Gusht 2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar për çështjen e Teatrit Kombëtar me anë të një statusi në Facebook.

Ashtu siç ka bërë dhe herë të tjera, Rama ka publikuar fjalët e artistëve të suksesshëm që janë pro teatrit të ri, shkruan Top Channel, transmeton Klan Kosova.

Kësaj radhe Rama ka publikuar fjalën e Gazmend Pajës i cili thotë se është pro një teatri të ri sepse është pro zhvillimit.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Kryeministrit Rama.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë