Edhe Zidane në listën e ngushtë të Tottenhamit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe Zidane në listën e ngushtë të Tottenhamit

NULL NULL
28.03.2023 17:38

Tottenham Hotspur që nga dita e diele është pa trajner, pas i ndau rrugët me Antonio Conten me pëlqim reciprok.

Shumë emra janë duke u raportuar për pozitën e trajnerit të Spurs. Ndër ta është edhe Zinedine Zidane, sipas Sky Italia, transmeton Klankosova.tv.

Zidane që nga largimi nga Real Madridi, ka qenë i lirë dhe nuk ka qenë i angazhuar me ndonjë klub tjetër. Emri i tij ishte përmendur shumë të kombëtarja e Francës, por që nuk u arrit një marrëveshje mes tyre.

Në listën e ngushtë të Tottenhamit janë edhe trajnerë të tjerë si Mauricio Pochettino, Julian Nagelsmann dhe Luis Enrique.