Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe sot, seanca ndaj Thaçit dhe të tjerëve mbahet në mënyrë private

NULL NULL
17.05.2023 10:27
Gjykimi ndaj Thacit dhe te tjereve

Ka nisur edhe sot gjykimi ndaj katërshes së UÇK-së, Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit.

Si shumica e seancave, edhe kjo menjëherë ka kaluar në seancë private, duke mos dhënë shumë informata për dëshminë e dëshmitarit të katërt.

Kujtojmë se dje, mbrojtja e ish-kryekuvendarit, Kadri Veseli, e ka përfunduar marrjen në pyetje të dëshmitarit të katërt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.