Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe sot diell e shi në Kosovë

NULL NULL
07.06.2023 07:36
moti
moti

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Për më tepër, gjatë ditës pritet të ketë edhe reshje shiu të cilat do të jenë më të përqendruara në relievin malor.

Temperatura më e ulët pritet të ndodhë në Dragash, 11 gradë Celsius, ndërkaq ajo më e larta, 26 gradë Celsius, në Prizren dhe Gjakovë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.