Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe Ramos largohet nga PSG-ja

NULL NULL
02.06.2023 23:09

Sergio Ramos ka bërë të ditur se do të largohet nga Paris Saint-Germaini.

Ramosit do t’i përfundojë kontrata me PSG-në në fund të qershorit dhe ai do të jetë lojtar i lirë.

Eskperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka thënë se një pjesë e klubeve nga Arabia Saudite tashmë i kanë dërguar ofertë spanjollit.

Ditë më parë u bë e ditur që edhe Lionel Messi do të largohet nga klubi. Mbetet për t’u parë cili do të jetë klubi i ardhshëm i dyshes. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.