Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe pse protestë, në Shtip punohet

NULL NULL
17.05.2015 10:12

Civil publikoi se rrjeti i tekstilit në Shtip ditën e sotshme e ka përcaktuar si ditë pune, me çka thyhen të drejtat e punëtorit.

Civil erdhi deri te informacionet se edhe investitori i huaj Dreksler-Majer, ditën e sotme e ka caktuar si ditë pune, ku sipas disa burimeve ata që do të punojnë sot do të mund të pushojnë të hënën, kur është caktuar kundërprotesta e organizuar nga pushteti.

E njëjta gjë po ndodh edhe në Shtip. / klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.