Edhe pse e vaksinuar, kjo e famshme u infektua me COVID-19 (VIDEO)

Edhe pse e vaksinuar, kjo e famshme u infektua me COVID-19 (VIDEO)

NULL NULL
3 weeks më parë

Cheryl Burke zbuloi se ka rezultuar pozitive për COVID-19.

37-vjeçarja e Dancing with the Stars tregoi se doli pozitive për virusin, pavarësisht se ishte “plotësisht e vaksinuar” me vaksinën Moderna.

“Testi PCR u kthye dhe doli pozitiv,” tha Cheryl përmes lotëve në një postim emocional në Instagram.

Ajo ishte planifikuar të kthehej në skenën e DWTS të hënën në mbrëmje (27 shtator) për vallëzimin e saj të dytë me partnerin e famshëm, instruktorin e Peloton, Cody Rigsby.

View this post on Instagram

 

A post shared by Cheryl Burke (@cherylburke)