11:00, 26 Janar 2020

Moderatorja e njohur,Wendy Williams, pas divorcit nga ish-burri, Kevin Hunter, deklaroi se është e hapur sërish të martohet, transmeton Klan Kosova.

Ajo në një intervistë në emisionin The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, tha se nuk ka ndonjë lloj të mashkullit që e imagjinon, por theksoi se gjatë paraqitjes dhe gjatë bisedimit ajo mundet ta dijë për pak minuta nëse ky person është i duhuri për të apo jo.

Willliams është ndarë nga Hunter tek pas njëzet vite martesë, ata janë prindër të një djali 19 vjeçar.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë