14:00, 15 Prill 2019

West Ham United iu është bashkuar dy klubeve të tjera angleze që kanë shprehur interesim për ta blerë Ivan Perishiqin e Interit, sipas The Sun.

Përfaqësuesi i Kroacisë është gjithashtu pjesë e planeve të Arsenalit dhe Tottenham Hotspur-it në afatin kalimtar veror.

Për një largim të tij nga gjiganti italian ishte përfolur shumë edhe gjatë janarit, mirëpo një gjë e tillë nuk kishte ndodhur.

Ish-lojtari i Wolfsburg këtë stinor ka kontribuuar me gjashtë gola dhe tri asistime në 28 paraqitjet e tij në Serie A.

Konkurs Pune

Lexo më shumë