Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe një dëshmitar në rastin Ivanoviq

NULL NULL
22.04.2015 12:46

Gjyjkata Themlore në  Veri të Mitrovicës ka vazhduar procesin gjyqësor kundër Oliver Ivanoviqit dhe katër të akuzuarve të tjerë të cilët akuzohen se kanë kryer krime kundër shqiptarëve në vitet 1999-2000.

Dëshminë e tij sot e ka dhënë Shaip Canhasi i cili tha se me 3 shkurt të vitit 2000 një grup prej 6- 8 personash ia kishin vrarë gruan me 2 plumba në korridorin e banesës së tij në veri të Mitrovicës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.