Edhe në Gjilan rrahje për pronë, tre familjarë të arrestuar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe në Gjilan rrahje për pronë, tre familjarë të arrestuar

NULL NULL
01.04.2023 09:13
Policia

Tre burra, familjarë në mes veti, janë arrestuar në Gjilan, pasi të njëjtit si pasojë e një kontesti pronësorë janë përleshur fizikisht në mes veti.

Si pasojë e përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur pasditen e së premtes, njofton policia, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkohë, rast i ngjashëm ndodhi edhe në Kamenicë, ku katër persona, po ashtu familjarë në mes vete, u arrestuan pasi janë përleshur fizikisht mes vete për çështje pronësore.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Kamenicë: Katër familjarë rrahen mes vete për prona