Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe Man Utd pas Khediras

NULL NULL
02.04.2015 07:21
Manchester United është vënë në kërkim të mesfushorit të Real Madridit, Sami Khedira.

Manchester United i janë bashkuar garës për të nënshkruar me mesfushorin e Real Madridit, Sami Khedira, njofton Calciomercato.

Trajneri i United, Louis van Gaal e ka shndërruar në prioritet transferimin e 27-vjeçarit në Old Trafford i cili do të jetë jashtë kontratës me Realin në fund të këtij sezoni.

Nga ana tjetër, për futbollistin e kombëtares gjermane interesohen edhe disa skuadra tjera europiane në mesin e të cilave bëjnë pjesë, Arsenali dhe Chelsea. /

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.