22:09, 11 Korrik 2018

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, siç edhe tashmë dihet do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”.

Ajo bashkë më Will Smith dhe Nicky Jam do ta këndojnë himnin e Botërorit “Live it up”, njofton Klan Kosova.

Kënga tashmë ka më shumë se 87 milionë klikime.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë