Edhe gratë e Interit e mposhtin Milanin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe gratë e Interit e mposhtin Milanin

NULL NULL
28.01.2023 16:58

Interi në konkurrencën e femrave e ka mposhtur atë të Milanit, me rezultat të thellë 4-0.

Golat për Interin, u shënuan nga Santi, Chawinca, Krachuni dhe Chawinga, transmeton Klankosova.tv.

Ndryshe, dy javë më parë edhe në konkurrencën e meshkujve, Inter triumfoi ndaj Milanit, në Superkupës e Italisë.

Ndërkohë, sa i përket kampionatit italian, do të përballen me datën 5 shkurt.