''Edhe fëmijët e dinë ku ka qenë kufiri'' - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

”Edhe fëmijët e dinë ku ka qenë kufiri”

NULL NULL
26/02/2017

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj një ditë më parë i kishte bërë një vizitë kufirit të  Kosovës me Malin e Zi.

Këtë e dëshmojnë disa fotografi të tij të publikuara në llogarinë e tij në rrjetin social facebook, teksa gjendej nën shoqërinë e disa fëmijëve, njofton Klan Kosova.

Por duke shprehur edhe njëherë mendimin e tij dhe të AAK-së se janë kundër Demarkacionit me Malin e Zi, Haradinaj pamjet e tilla i ka shoqëruar dhe me një mesazh.

”Edhe fëmijët e dinë ku ka qenë kufiri” është shprehur Deputeti Haradinaj duke lë të nënkuptohet për qëndrimin e tij se kufiri i Kosovës gjendet deri në Çakorr e Kullë, njofton Klan Kosova.

17015790_860615284079050_2975906766087655960_o

16832234_860615237412388_4937703445543194345_n