Edhe dy raste të reja me koronavirus në Kamenicë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe dy raste të reja me koronavirus në Kamenicë

NULL NULL
16/04/2020

Edhe dy raste të reja janë shënuar edhe dy raste të reja me koronavirus në komunën e Kamenicës.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari Qëndron Kastrati.

Sipas Kastratit njëri rast është nga fshati Hodonoc dhe një tjetër në Berivojcë.

Numri i përgjithshëm i të prekurve me Covid-19 ka shkuar në 25.