Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe Domeniku kundër Lindës në rastin e Bleros (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 10:41

Edhe Domenik ka dalë kundër Lindës sa i përket rastit të Bleros.

Ai këtë e ka diskutuar me Lindën në prani të Shqipes, pasi të tre po qëndronin në dhomën e ndejës, njofton Klankosova.tv.

Domenik në një moment pyeti Lindën se pse nuk e ka treguar rastin më herët, por tani?

Ndiqni videon.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.