Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe Chelsea pas Koundesë

NULL NULL
25.05.2023 15:04

Chelsea i është bashkuar garës për transferimin e mbrojtësit të Barcelonës, Jules Kounde.

Sipas raportimeve nga Sport, të Kaltrit e kanë kthyer vëmendjen prapë te francezi ndonëse verën e kaluar kishin dështuar ta merrnin në “Stamford Bridge”, dhe ai kishte kaluar te Barcelona.

Mirëpo, ata kanë konkurrencë edhe nga Manchester Unitedi, që njashtu ka shprehur interesim në të.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.