Edhe amerikanët ia bëjnë si kosovarët dikur, marrin për nuse gruan e vëllait - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe amerikanët ia bëjnë si kosovarët dikur, marrin për nuse gruan e vëllait

NULL NULL
02/03/2017

Nusja e ish-zëvendëspresidentit amerikan Joe Biden, tani është në një lidhje romantike me Hunter Buiden, vëllain e burrit të saj, Beau Biden, që ka ndërruar jetë në vitin 2015-të.

Hallie Biden tani ka një pozitë tjetër brenda familjes. Ajo është e dashura e Hunter Biden, vëllait 47 vjeçar të Beau dhe për këtë ka përkahjen e plotë të Joe, vjehrrit të saj, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Kjo i bie që ajo është kthyer për të vëllanë e burrit të ndjerë, një fenomen që kohë më parë ishte praktikë në Kosovë.

Beau Biden, ish prokurori i përgjithshëm i Delaware, kishte vdekur në vitin 2015-të pasi vuante nga kanceri. Ai kishte shërbyer edhe në Kosovë pas luftës, duke ndihmuar në rindërtimin e sistemit ligjor në vend.

Lost: Beau Biden, the former attorney general of Delaware, died in 2015, shocking the entire family

“Hallie dhe unë jemi tepër me fat që kemi gjetur mbështetjen dhe dashurinë e njëri tjetrit në kohë të vështira. Po ashtu, jemi suhmë me fat që kemi miqtë dhe familjen që na mbështesin në çdo hap”, ka thënë Hunter në një deklaratë për media.

Hunter Biden, është ndarë nga gruaja e tij Kathleen në tetor të vitit 2015-të, pesë muaj pasi i vëllai i kishte vdekur.

Not together: Hunter Biden is now revealed to have split from Kathleen in October 2015 - five months after his brother died. Hunter and Kathleen put on a show of unity in April 2016 when they both attended the World Food Program USA's Annual McGovern-Dole Leadership Award Ceremony in Washington D.C.
Hunter Biden me ish gruan e tij