Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Edhe Abdixhiku e pranon ftesën e Kurtit

NULL NULL
07.11.2022 21:50

Pas kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi dhe atij të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, po ftesës së kryeministrit të Kosovës,

Albin Kurti, i ka thënë edhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku.

Kjo për Klankosova.tv u konfirmua nga zëdhënësja e kësaj partie, Sibel Halimi.

Pas zhvillimeve në vend, i pari i Qeverisë së Kosovës, i ka ftuar në takim nesër kryetarët e tri partive opozitare.

Zhvillimet me veriun, kryeministri Kurti fton nesër për takim liderët e opozitës

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.