17:54, 7 Dhjetor 2019

Eddie Murphy kohëve të fundit ka folur për 10 fëmijët e tij.

Gjatë një paraqitje në “The Ellen DeGeneres Show”, komediani 58 vjeçar zbuloi reagimet më të zakonshme që ai merr kur njerëzit mësojnë se ai ka kaq shumë fëmijë, transmeton Klan Kosova.

“Burrat më shikojnë mua dhe thonë: ‘ai është i çmendur’, ndërkaq gratë mendojnë se është diçka seksi”, tha Murphy.

Murphy dhe e fejuara Paige Butcher mirëpritën fëmijën e 10, dhjetorin e kaluar.

Butcher nuk është nëna e vetme e gjithë këtyre fëmijëve. Aktori ka fëmijë edhe nga lidhjet e kaluara.

Konkurs Pune

Lexo më shumë