11:22, 21 Gusht 2019

Ai është një tifoz i madh i Ipswich Town dhe nuk i mungon asnjëherë një lojë e tyre.

Dhe Ed Sheeran ishte i sigurt për të mbështetur ekipin e tij të preferuar të futbollit ndërsa shkuan kundër AFC Wimbledon për Sky Bet League One në Portman Road Stadium në Ipswich të martën.

Këngëtari, 28 vjeç, dukej i kënaqur kur skuadra e tij fitoi 2 – 1 kundër rivalëve të tyre dhe ai nuk mund ta mbante buzëqeshjen fytyrën e tij kur shikoi ndeshjen.

Konkurs Pune

Lexo më shumë