Ed Sheeran e Nicole Scherzinger emrat e një lidhjeje të re - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ed Sheeran e Nicole Scherzinger emrat e një lidhjeje të re

NULL NULL
09/08/2015

Nicole Scherzinger dhe Ed Sheeran, janë në fazat e para të lidhjes së tyre.

Ish e dashura e Lewis Hamilton dhe këngëtari Ed Sheeran janë parë bashkë në disa takime, e ai madhe e ka shoqëruar bukuroshen edhe në shtëpinë e tij në Suffolk.

Një burim i afërt i tyre ka thënë për gazetën The Sun se: “Ata janë në fazat e para të takimeve dhe ai ka qenë shumë i hapur për Niciole me miqtë dhe shoqërinë e tij”, transmeton Klan Kosova.

“Takimet mund të mos rezultojnë me një lidhje të gjatë, por deri më tani ata duken të përkushtuar”.

Ndërsa një burim tjetër ka thënë, se ata ishin vetëm miq të showbiz-it duke e parë njëri tjetrin vetëm në skenë.

Por Nicole ka filluar ta pëlqejë Ed Sheeran muajt e fundit, përmes muzikës së tij.