"Ec bre shko ushtro aty", i thotë Mbresa, Brunos (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ec bre shko ushtro aty”, i thotë Mbresa, Brunos (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 18:32

Bruno sot gjatë ditës ka bërë shaka me Mbresën.

Në një moment ajo gjë atë e pengoi dhe i tha Brunos: “Ec shko bo ushtrime aty”.

Pas kësaj, Bruno nuk tha gjë filloi vetëm të qeshte.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.