EasyJet nis fluturimet nga Milano drejt Tiranës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

EasyJet nis fluturimet nga Milano drejt Tiranës

NULL NULL
17/08/2019

Kompania low-cost, EasyJet, do të nisë fluturimet nga aeroporti i Malpensës në Milano drejt kryeqytetit Shqiptar, Tiranës, më 28 nëntor.

Kjo bëhet e ditur nga axhenda e fluturimeve të kompanisë. Fluturimet nga Malpensa në Nënë tereza, do të jenë dy herë në javë, të enjteve dhe të dielave dhe biletat janë që tani në shitje, shkruan Top Channel.

EasyJet operon edhe fluturimet nga aeroporti Nënë Tereza në Rinas drejt Gjenevës, në Zvicër.