E vogla Amber Rose - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E vogla Amber Rose

NULL NULL
23/05/2015

Dikush tashmë është rritur.

Flokë të shkurtër dhe brune, me fytyrë fëmije duke shikuar në fotoaparat.

Kështu është dikur ajo që sot cilësohet si njëra ndër femrat me tërheqëse të Hollywood-it, Amber Rose.

Këtë fotografi modelja e ka ndarë me fansat e saj të Instagramit, të cilën e ka shoqëruar edhe me përshkrimin: “Ambs e re” dhe  me një figurë trëndafili.

Amber ka një djalë dy vjeçar me ish bashkëshortin Wiz Khalifa dhe është e famshme si e dashura e Kanye West para se ai të rehatohet me Kim Kardashian.

amber

 

amber another