Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“E vetmja në këtë shtëpi që më ka ofendu dy herë”, për kë po flet Besi? (VIDEO)

NULL NULL
11.12.2023 00:35

Besi dhe Santiana kanë biseduar për njëren nga banoret e tjera në Big Brother VIP Kosova 2.

Ishte fjala për Shqipen, ku Besi i tha Santianës se është e vetmja ajo që e ka ofenduar dy herë.

“Tash që më tha je pa karakter dhe atëherë kur më ka thënë ‘papagall i Bucit’”, tha Besi, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Santiana the Shqipja i ka thënë sot se “prej tjetrit, kërceve te tjetrti”.

Për të parë më shumë detaje nga biseda mes Besit dhe Santianës, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.