13:00, 25 Janar 2020

Tashmë të gjithë e keni parë transformimin e këngëtares Adele, e që shumë nga ju sigurisht se mezi e keni njohur.

Adele në imazhet e fundit të kapura nga paparacit zbulon rezultatet e palestrës, teksa mahniti të gjithë me figurën trupore pas rënies drastike në peshë, shkruan TheSun, përcjellë Klan Kosova.

Këngëtarja u pa këtë javë duke lënë një bibliotekë në Los Angeles, ajo ka humbur peshë të madhe pas dietë intensive, hipnoterapisë dhe Pilates.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë