E shiti Ferrarin që e mori për ta dërguar në servis, arrestohet kosovari - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E shiti Ferrarin që e mori për ta dërguar në servis, arrestohet kosovari

NULL NULL
15.03.2023 17:19

Një kosovar është arrestuar në pikën kufitare në Morinë.

A.M, dyshohet se ka mashtruar me një veturë të tipit Ferrari, vlera e të cilit kap shumën e 250 mijë eurove.

29-vjeçari dyshohet se e kishte shitur veturën të cilin e kishte marrë për ta dërguar në servisim jashtë vendit.

Ai është dërguar në qendrën e mbajtjes për 48 orë, njofton policia përcjell Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.