E rrallë: Qeni me brushë në gojë pikturon lule (VIDEO)

E rrallë: Qeni me brushë në gojë pikturon lule (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Tashmë të jeni mësuar të shihni piktura të shumta nga artistë të ndryshëm.

Por, rrallë here për të mos thënë kurrë mund të keni parë një qen duke pikturuar, njofton Klankosova.tv.

Më poshtë mund të gjeni një  video të një qeni duke pikturuar një lule ,dhe siç duket ia doli mjaft mirë.