Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E rrahin, e zhveshin, ia marrin 327 € (VIDEO)

NULL NULL
nga Qendresa Sinani 22.09.2022 20:12

Një 39-vjeçar në Ferizaj është grabitur nga 3 persona, të cilët më pas e rrahën e ia vodhën paratë.

I njëjti ishte ndaluar nga të dyshuarit në rrugën “Vllëzërit Gërvalla”, derisa më pas u dërgua në një pjesë malore ku u rrah e maltretua.

Aty iu morën edhe 327 euro, ndërsa pas kësaj u la i lirë  në një rrugë tjetër.

Rastin po e heton policia që thanë se tre të dyshuarit janë emra të njohur për ta dhe se janë në fazën e grumbullimit të të dhënave.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.