Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E paprecedentë – Mbresa “degradon” me fjalorth, ofendon rëndë Xhulin (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 02:43

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa është treguar e ashpër karshi Xhulit, në një reagim të sajin pas darkës të nominuarve.

Si asnjëherë më parë, Mbresa është shprehur me fjalë eksplicite karshi Xhulit, ndërsa i ka rikujtuar kësaj të fundit, “fjalët që ia ka thënë Stresi” pas goditjes së famshme në prapanicë.

“S’kam nevojë askujt t’i them ‘lavire’ për t’i fituar 200 mijë euro”, i ka thënë Mbresa-Xhulit, pos tjerash.

Për të parë më shumë detaje nga biseda e tensionuar mes tyre, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.