E paprecedentë - Artani e lëndon aksidentalisht Blastën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E paprecedentë – Artani e lëndon aksidentalisht Blastën (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 20:42

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur pak kohë para nisjes së spektaklit Prime, derisa konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lorik Shaqiri, i njohur si Blasta është djegur në “vend të keq”.

Rasti ka ndodhur derisa Artani ishte duke hekurosur një maicë që po ia mbante Blasta dhe në një moment hekuri e ka liruar avullin e nxehtë, i cili menjëherë i ka reaguar këtij të fundit, duke ia djegur pjesën që shihet në video.

Për gjendjen shëndetësore të Blastës, do të informoheni gjatë spektaklit Prime.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.