Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E paparë: E heq dhëmbin me shtizë

NULL NULL
07.05.2015 07:30
Bryan Clay për shumë vjet e ka hedhur shtizën si garues. Por, kësaj here kampioni e përdori atë për një qëllim tjetër.

Vajza e ish-sportistit amerikan Bryan Clay, fitues olimpik në dekatlon, e kishte një dhëmb që i lëvizte dhe duhej të nxirrej.

Kampioni i pensionuar e largoi atë me anë të asaj që di të bëjë më së miri.

Dhëmbin e vajzës e lidhi me shtizën e tij përmes një peri të hollë.  Me hedhjen e shtizës u bë edhe tërheqja e dhëmbit të Ellie.

Në Twitter ai shpegoi se kjo ishte ideja e vajzës së tij.

https://www.youtube.com/watch?v=AWfrxmZGmrk

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.