E ndryshkur, me ekstra 250 kilogramë hekur, kjo është vetura e familjes Seferaj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E ndryshkur, me ekstra 250 kilogramë hekur, kjo është vetura e familjes Seferaj (VIDEO)

NULL NULL
05.04.2023 16:49
Vetura e hekurt

Një veturë interesante dhe një pronar interesant. Ky është Flamur Seferaj, karakter i cili u përngjan personazheve të filmave sikurse edhe vetë vetura të cilën e ka modifikuar së bashku me familjen e tij.

Ai sjell rrëfimin e tij për automjetin që drejton, idenë dhe punët që do të vijojnë për t’ia plotësuar “mangësitë”

Mos humbisni materialin e gazetarit Milot Hasimja për të kuptuar më shumë: