"E kishte mbushur Mbresa", thotë Vedati duke komentuar përplasjen me Melisën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“E kishte mbushur Mbresa”, thotë Vedati duke komentuar përplasjen me Melisën (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 23:39

Disa prej konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova, përfshirë edhe Vedatin si protagonist kryesor i përplasjes me Melisën, ia kanë shpjeguar historinë e debatit Gresës.

“Mbresa e ka mbushur duke i thënë diçka, dhe i thash ‘varet se çfarë të ka thënë, se nuk po di nëse flet me mua apo me avokat’ dhe më tha ‘ti je i pafytyrë’”, ka thënë pos tjerash Vedati në shpjegimin e tij.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.