Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“E ke pre në besë shoqen tënde, pa pikë fytyre krenohesh për këtë”, debat i ashpër me Bucit e Ganiut (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 01:13

Gania dhe Buci kanë vazhduar debatin e ashpër mes tyre duke marrë shkas nga situata me Santianën.

Ai i tha Bucit se i ke punët llugë, ndërsa Buci iu përgjigj duke i thënë se “unë e kam kryer për këtë javë punën time, ju duhet të angazhoheni pak”.

Ndërsa, Ganiu iu kundërpërgjigj duke i thënë se “nesër do ta shohim se si e ke pre në besë një shoqe tënden dhe e ke manipuluar opinionin publik”.

E, Buci i tha Ganiut se “ti s’po mund të kapësh kurrkund, si disa mace pa thonj”.

Për të parë më shumë detaje nga përplasja e ashpër mes Ganiut dhe Bucit, klikoni në videon më poshtë:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.