Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“E kam pëlqyer Azemin në fillim, por tani më duket i papërshtatshëm për mua”, thotë Alba (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 23:17

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka bërë një deklaratë të fortë gjatë darkës së banorëve të nominuar të javës.

Ajo ka thënë se në nisje të edicionit të dytë të BBVK-së, kishte një lloj pëlqimi për Azemin, por sipas saj, duke kaluar koha, ajo nuk po gjen përputhshmëri me të.

“Kam pasur pëlqim për Azemin në fillim, për pamje dhe personalitet, por sa ma shumë që e kam njohur e kam pa që është i papërshtatshëm për mua”, ka thënë pos tjerash Alba.

Çka tha Alba më shumë për Azemin? Kuptojeni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.