Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“E dua në shtëpi”, Gania kërkon mbështetjen e votuesve për këtë banore (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 10:30

Gani Gërmia ka pasur një kërkesë për publikun.

Teksa ai po qëndronte me Albën në oborrin e shtëpisë, me sy kah kamerat, Gania kërkoi mbështetjen e gjithë votuesve për ta mbajtur atë në shtëpi, njofton Klankosova.tv.

Alba është e nominuar pasi doli e fundit në votimin për të preferuarit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.