Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E diela sportive: Superliga me tre ndeshje mjaft interesante

NULL NULL
12.03.2023 07:38
Superliga e Kosovës futboll

Tre ndeshje mjaft interesante do të luhen sot në Superligën e Kosovës në futboll.

Në Gjilan, do të luhet derbi lokal mes dy rivalëve Dritës dhe Gjilanit, që mbajnë pozitat dy dhe tre.

Prishtina do ta pres Malishevën, e cila gjendet në vendin e parafundit në renditjen tabelare.

E ndeshje mjaft e fortë parashihet të jetë në Podujevë, ku Llapi pret kampionin në fuqi Ballkanin.

Lojët nisin nga ora 13:00.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.