Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E diel me shi

NULL NULL
09.04.2023 07:07

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe priten edhe reshje lokale shiu.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 0 deri në 4 gradë celsius, ndërkaq maksimalet do të arrijnë deri në 12 gradë.

Do të fryjë erë mesatare 3-8m/s.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.