Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“E di, deri ku ti e Juliana dëshironi të shkoni”, Stresi – Mbresës (VIDEO)

NULL NULL
17.02.2023 11:07

Stresi mbrëmë ka shkuar në lavanderi, ku shumë herë qëndrojnë Mbresa dhe Juliana.

Edhe në momentet kur shkoi Stresi, aty shkuan Mbresa dhe Juliana për të biseduar edhe më të.

Stresi iu ka thënë atyre se e di se deri ku dëshirojnë të shkojnë ato, por duke mos dhënë detaje të tjera.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.