E dashura seksi e Miley Cyrus - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

E dashura seksi e Miley Cyrus

NULL NULL
12/08/2015

Modelja, Stella Maxwell është njëra nga engjëjt më të fundit të “Victoria’s Secret” që aktualisht është në lidhje dashurie me këngëtaren kontraversë, Miley Cyrus.

24 vjeçarja dukej mrekullueshëm derisa u pa në Londër duke marrë pjesë në prezantimin e disa të brendshmve nga marka në të cilën bën pjesë edhe vetë ajo.

Bukuroshja britanike tërhoqi vëmendjen e të gjithëve derisa kishte veshur një fustan ngjyrë ari me gjatësi mesatare i cili tregonte shumë mirë format e saj trupore të jashtëzakonshme, transmeton Klan Kosova.

Pamjen e saj e kishte kombinuar me një palë sandale ngjyrë ari ndërsa grimi i saj nuk ishte i tepruar dhe flokët e saj bjondë i kishte lënë të lëshuara.

stella 2

stella