9:06, 19 Shtator 2019

Një dyvjeçare vdiq të hënën pasi mbylli xhamin elektronik dhe e zuri kokën, ndërsa babai i saj po flinte në karrigen e përparme, transmeton Klan Kosova.

Policia thotë se rreth mesditës, një baba dhe dy vajzat e tij, njëvjeçare dhe dy, po qëndronin bashkë në makinë.

Babai bëri një sy gjumë dhe u zgjua dy orë më vonë kur edhe e gjeti dyvjeçaren me dritaren e mbyllur aksidentalisht në kokën e saj.

Ajo vdiq në spital.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë