Dyshohet për abuzim të një 5 vjeçare në Sarandë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dyshohet për abuzim të një 5 vjeçare në Sarandë

NULL NULL
01.05.2015 19:52

Një femër 53 vjeqe, Eli Kasneci nga Saranda ka denoncuar kopshtin numër 3 në Sarandë pasi që mbesa e saj e prekur me autizëm është kthyer në shtëpi me shenja gjaku dhe ajo dyshon që me mbesën e saj është abuzuar. Ajo e ka lajmëruar rastin në polici,e këta të fundit thonë që nuk ka të bëjë me abuzim por thjeshtë me një gërvishtje. Por gjyshja nga Saranda kërkon me ngulm që mbesës së saj t’i bëhet ekspertiza mjeko-ligjore në Tiranë.