Dyshime për shpërthim të mundshëm në Aeroportin e Prishtinës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dyshime për shpërthim të mundshëm në Aeroportin e Prishtinës

NULL NULL
26.03.2023 21:06
AEROPORTI

Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari” është duke u dyshuar për një shpërthim të mundshëm.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 21:00 kemi pranuar informatën për dyshimet që ndërlidhen me një shpërthim të mundshëm në Airoportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur ndërmarrjen e veprimeve operative të nevojshme për të menaxhuar me situaten”, tha Ahmeti.

Klankosova.tv do iu mbajë të informuar në lidhje me rastin.