Dyqani lutet për kthimin e statujës që iu vodh - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dyqani lutet për kthimin e statujës që iu vodh

NULL NULL
30.11.2021 23:43

Një dyqan në Luiziana po lutet për kthimin e një statuje të madhe ariu, e cila u vodh nga pjesa e përparme e biznesit.

Giggles, dyqani për fëmijë tha në një postim në Facebook se “maskota gjigante e ariut gomë”, e quajtur Willow, u zhduk ditët e fundit nga vendi i saj ku qëndronte.

“Patëm shumë fëmijë që erdhën të shtunën dhe thanë se sa shumë u mungonte ariu, dhe me sezonin e festave është thjesht një ikonë argëtuese për ne, e dini?” tha pronarja Whitney Coleman për WBRZ-TV, transmeton Klan Kosova.

“Ai rri jashtë, “vjen” brenda për mot të keq dhe është i rëndë, kështu që është thjesht situatë e trishtuar, shumë e trishtuar për ne”.

Coleman shtoi se dyqani nuk do të bëjë asnjë akuzë penale apo të bëjë pyetje nëse ia rikthejnë Willow.