15:51, 19 Prill 2019

Paulo Dybala dëshiron që të mbetet te Juventusi, sipas raportimeve të Gazzetta dello Sport.

Sidoqoftë, krerët e kampionit italian janë të gatshëm që ta largojnë me të ardhur një ofertë e pëlqyeshme nga ta.

Përfaqësuesi i Argjentinës po përballet me një konkurrencë të egër për pozitën e startuesit në këtë stinor.

Mirëpo, Zonja e Vjetër mund të mos ia plotësojë dëshirën që ai të rrijë në “Juventus Stadium” dhe të luftojë që të jetë titullar tek lideri i Serie A.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë